Polish Punishers Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Stronghold Kingdoms Online
Autor Wiadomość
Convictuss12 
Wieczna Zrzęda

Medale: Brak

Wysłany: 2011-01-28, 21:34   

Pograłem, 2 osady... ale nudne się to zrobiło. Miejsce w wiosce ogranicze, budynki nie mają lvl, więc nie mam na co spedzac surowki. Nonsens troszke.

eXao 
Do przodu

Nick w grze: exao
Medale: 1 (Wyswietl)
Krzyż Służby Podwodnej I Klasy (Ilosc: 1)

Wysłany: 2011-01-28, 21:42   

Moge sie z tym zgodzic. Oczekiwalem czegos innego rowniez.

Surowce mozna sprzedawac, dawac innym, lub przekazywac do glownego miasta w swoim obwodzie, ulepszajac tym znajdujace sie tam budynki.

Gra caly czas przechodzi zmiany, wszystko przed nami.

BB - 98K
SS - 141K

KM BB (89) - H39 Class
KM SS (76) - Type U - Flak I
IJN CV (67) - Junyo

[eX] [a]equ[o] - eXao

blastomer 

Nick w grze: Blastomer

Wysłany: 2011-01-30, 10:18   

wystartowałem i potrzebuje porad do czego tutaj trzeba dazyc rozkminilem po 1h ta gre ale nadal nie wiem co musze robic na dluzsza mete w tej chwili inwestuje w drewno kamien zarcie i pkt honoru zeby podniesc range, w drzewku rozwoju poszedlem w te 3 podstawowe surowce najpotrzebniejsze a pozycja to irlandia nie moglem wbic do wali jak wy za pozno załozyłem konto

eXao 
Do przodu

Wysłany: 2011-01-30, 15:33   

Pozywienie, kamien, drewno to na poczatek.

Najwiecej buduj budynkow, ktore daja jedzenie. Potem mozesz dawac zwiekszone racje zywnosciowe, i dawac wiekszy podatek, co rownia sie wiekszej ilosci zlota jaka dostajesz ze swojej osady.

Nie wiem jaka droge rzowoju obierzesz, bo od tego bedzie zalezec, ile jakich budynkow surowcowych budowac.

Na poczatku jest latwo, malo punktow potrzeba na nowa range.. ja obecnie mam 5 x 20.000.

Kupuj punkty badan za kase, i tak nie bedzie jej na co wydac, chyba, ze bedziesz chcial miec wiecej osad (co wymaga badan).

Buduj budynki, ktore daja szczescie (trzeba je odkryc najpierw).

Militarnie mozesz sie angazowac, ale to raczej nie ma sensu. Ja mam armie tylko do obrony, chociaz na wojskowym sprzecie mozna niezle zarobic.

Znajdz sobie kogos, u kogo mozesz "wasalowac", bedziesz dostawac za darmo punkty honoru.

U siebie mam zbudowane:

*surowce*
4 - drzewo
6 - kamieni
2 - zelazo

*pozywienie*
6 - jablka
2 - swinie
4 - ser
4 - browar

I inne budynki. Z takim ukladem mam nawet nadwyzke, ale do tego dochodza jeszcze badania.

BB - 98K
SS - 141K

KM BB (89) - H39 Class
IJN CV (67) - Junyo

[eX] [a]equ[o] - eXao

dzony 

Wysłany: 2011-02-09, 19:23   

Wszystko fajnie tylko gram sobie gram i po jakims czasie moja wiocha wyparowala i musialem ja zalozyc od nowa. Wszystkie badania i surowce zostaly ale musze wybrac nowe miejsce na osade. O co kaman ?

spiku 

Wysłany: 2011-02-09, 19:43   

pewnie zalogowales sie na nowy serwer 8-)

dzony 

Wysłany: 2011-02-09, 21:34   

No wlasnie serwer ten sam ale widze ze ktos mnie atakowal. Jezeli zdobyl moj zamek to musze budowac wioche od nowa ? :|

KAMELEON2222 

Nick w grze: kameleon22/fillipe

Wysłany: 2011-02-11, 12:23   

Tak zaczynasz od nowa.
Ja dzis będe miał 3 wioskę bo dorobiłem się rangi squire (15 poziom). Daje to tez dostep do katapult co pozwoli łatwiej burzyć obce zamki.
Ja swoja 2 wioske zdobyłem na innym graczu przez co nie musiałem zaczynac od zera. Jestem w sojuszu, jestem wasalem 2 baronów przez co ich wojska bronia moich twierdz a moja armia jest wolna i moze krazyc po okolicy w poszukiwaniu okazji.
W sumie od kazdego barona mam w poszczególnym zamku po ok 300 łuczników i 100 piechoty ;-).
Jak ktos doradzi jak zrobic screna i jak go tu wrzucic to pokaże co udało mi się zbudować ;-)

[ Dodano: 2011-02-11, 12:40 ]
Może sie uda -[IMG=http://img189.images...udke.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Jednostki które widać na zielono to wojska panów których jestem wasalem a te niebieskie to moje. Twierdza na drugim obrazu jest juz skończona a ta na 1 niedługo będzie- dobuduje tam jeszcze jedna linię wież tak by katapulty skupiały sie na ich strzale a łucznicy beda bezpieczni na 2 lini.

[ Dodano: 2011-02-11, 14:02 ]
Jeśli ktos ma jakieś pytania odnosniej tej gry to niech pisze, postaram sie pomóc w miare mozliwosci.
Mi sie gierka spodobała wiec założyłem wioske tez na 2 swiecie i juz mam chyba lvl 5

spiku 

Wysłany: 2011-02-11, 18:55   

ja tez gram na 2, Kameleon niezly Wawel zrobiles

KAMELEON2222 

Wysłany: 2011-02-11, 21:20   

Hehe dzieki. Trochę trwała budowa tego Wawelu. Zastanawiałem się czy budować fosy ale stwierdziłem że lepiej dac sobie z tym spokój. Mur dłużej zatrzymuje przeciwnika.
Ja własnie zostałem posiadaczem 3 wioski na 1 swiecie i jeszcze kilka h i bede mógł budować katapulty ;-)

"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skur..... zginęli za swoją." - George Smith Patton

Krzychu123 
Nie lubie pedałów

Medale: 3 (Wyswietl)
Krzyż Bojowy z mieczami (Ilosc: 1) Krzyż Wierności (Ilosc: 1) Order Chwalebnej Służby Bojowej (Ilosc: 1)

Wysłany: 2011-02-16, 22:44   

Już prawie zarobiłem na kupno drugiej wiochy. Opłaca się to robić? Co daje zostanie seniorem?

eXao 
Do przodu

Wysłany: 2011-02-17, 15:52   

Mialem 1 dzien, ale sprzedalem. Posiadanie wiochy daje tylko to, ze mozna miec wiecej budynkow. Mi 1 wiocha starczy.

BB - 98K
SS - 141K

KM BB (89) - H39 Class
IJN CV (67) - Junyo

[eX] [a]equ[o] - eXao

Convictuss12 
Wieczna Zrzęda

Wysłany: 2011-02-17, 16:34   

Mnie ta gra znudziła i tyle
Dobiłem drugiej wiochy..., rozbudowałem i tyle.
I czekanie na honor, spylanie, wysyłanie ataków, surowców do parisha i tyle...

KAMELEON2222 

Wysłany: 2011-02-17, 20:23   

Wiecej wiosek to wiecej możliwosci. Zamiast 1 armii masz 3 do dyspozycji lub wiecej. Możesz tymi siłami atakować inny zamek (3 ataki cieżej przetrwać niz 1) lub przesyłac je miedzy swoimi miastami w celu wzmacniania obrony.
Wiecej miast to jakby to powiedziec wiecej prestiżu w tej grze. Z kims kto ma 1 wioske ktos powazny raczej nie bedzie pertraktował itp. Pozatym wiecej wioske to wiecej przyrostu honoru.
Jesli masz wiecej wiosek to łatwiej znalezć lorda na wysokim lvl. Im wyzszy lvl twojego lorda tym wiecej honoru dostajesz jako jego wasal. Pozatym silny lord sle ci wiecej wojska do pomocy.
Ja od swoich lordów dostałem do pomocy po ok 200/250 łuczników i po ok 100 piechoty na wioskę. Takie siły w zupełności chronią mnieprzed atakami kampa. Własciwie w zamku nie musze zostawiać swojego woja.
Nawet jak stracę jedną armię to nie obawiam sie że miasto zostało bez obrony i ktoś może je przejac bo bronia go wojska lorda.
Jak ktos ma niski lvl to faktycznie mozna pwiedziec ze gra jest nudna bo własciwie nic nie moze robic ale im wyzej tym ciekawiej. Ta gra sie rozkreci. Beda napewno wojny klanów itp. Ja zostaje i czekam.
Sporo zalezy od ludzi z którymi sasiadujesz. U mnie są to aktywni gracze którzy sie udzielaja i na forum jest zawsze co poczytać.

"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skur..... zginęli za swoją." - George Smith Patton

poli 

Nick w grze: poli

Wysłany: 2011-02-17, 20:29   

przyznam że mnie też gra nie wciągnęła. mam 3 wiochy, pogrywa sobie w to moja kobieta. buduje, handluje. jak dla mnie gra zbyt monotonna

Odpowiedz do tematu